HOW I WISH…..

#poetry #reminiscence #repost How I wish… Oh how I wish to turn back my life’s pages And be a child Sitting in my mother’s arm Feeling every bit of coziness and calm To do big blunders and go off easily To cry as much and not be judged Oh how I wish.. To fall off […]

HOW I WISH…..

Botuar nga ELTON LLESHI

Elton Lleshi eshte drejtor i Word press dhe gazetar i pergjithshem i wordpress.com

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Krijoni sajtin tuaj me WordPress.com
Fillojani
Këtë e pëlqejnë %d blogues: